Underworld (2003) - Cały Film Online - Lektor PL

2003
121 min
7
"Underworld" to film akcji, fantasy i thriller z 2003 roku, który skupia się na życiu dwóch rywalizujących ze sobą ras - arystokratycznych Wampirów i brutalnych...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2346
Teraz ogląda: 384

Underworld cały film

„Underworld” to film akcji, fantasy i thriller z 2003 roku, który skupia się na życiu dwóch rywalizujących ze sobą ras – arystokratycznych Wampirów i brutalnych Lykanów. Piękna i przebiegła Selena (w tej roli Kate Beckinsale) odkrywa tajemnicę, która może mieć śmiertelne konsekwencje dla obu ras. Film jest pełen niezwykłych efektów specjalnych i scen walki, co czyni go bardzo przystępnym dla fanów gatunku.

Jeśli chcesz zobaczyć „Underworld” w całości, nie musisz wychodzić z domu. Film możesz obejrzeć online za pośrednictwem różnych platform streamingowych.

Fabuła całego filmu Underworld

„Underworld” rozgrywa się na Ziemi, gdzie przez wieki rozwijały się dwie rywalizujące ze sobą rasy: Wampiry i Lykanie. Wampiry to arystokratyczna, dobrze wykształcona grupa, podczas gdy Lykanie to brutalne stworzenia siejące grozę. Ludzie uważają ich za legendy, ale ciągłe walki pomiędzy rasami sprawiają, że są one dla siebie śmiertelnymi wrogami.

Główną bohaterką filmu jest Selena, karierowiczka wśród Wampirów. Odkrywa ona tajemnicę, która może mieć śmiertelne konsekwencje dla obydwu ras. Walka między Wampirami a Lykanami nabiera tempa, a Selena i jej sojusznicy muszą zrobić wszystko, by uniemożliwić groźną eskalację konfliktu.

Obsada, reżyser, scenariusz, produkcja

Reżyserem filmu „Underworld” jest Len Wiseman, znany z filmów takich jak „Die Hard 4.0” czy „Live Free or Die Hard”. Scenariusz został stworzony przez Kevina Grevioux, Len Wiseman i Danny’ego McBride’a. Wyprodukowany został przez firmę Lakeshore Entertainment z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

W obsadzie filmu można spotkać takie nazwiska jak Kate Beckinsale, Scott Speedman, Michael Sheen, Shane Brolly, Bill Nighy, Erwin Leder, Sophia Myles, Robbie Gee i Wentworth Miller. Aktorzy ci świetnie oddali charaktery swoich postaci, dzięki czemu film stał się kultowym dziełem wśród miłośników fantastyki.

O reżyserze słów kilka

Len Wiseman urodził się w 1973 roku w Kalifornii. Jego kariera rozpoczęła się od pracy jako asystent w filmie „Stargate”. Potem pracował w branży reklamowej i teledyskowej, aż w końcu udało mu się zrealizować swój pierwszy film – „Underworld”. Po sukcesie tego filmu zrealizował kilka innych, m.in. „Cztery świece” czy „Totalna magia”. Jego styl charakteryzuje się dużą ilością efektów specjalnych i wartką akcją.

Underworld w polskiej wersji językowej – lektor, dubbing czy napisy?

Film „Underworld” jest dostępny w polskiej wersji językowej. Dla tych, którzy chcą podążać za akcją, najlepszym wyborem jest oglądanie filmu z polskim lektorem. Jeśli jednak wolisz film z wersji oryginalnej, warto wybrać napisy.

Lektor zapewnia stabilny przepływ informacji, dubbing natomiast pozwala poczuć się „jak w kinie”, a napisy pozwalają zrozumieć każde słowo i wyraz każdej postaci. Wybór zależy od osobistej preferencji widza.

Dlaczego warto obejrzeć cały film Underworld?

Jeśli interesują Cię filmy z gatunku fantasy, akcji i thrillera, to jest to film, który musisz obejrzeć. Powody, dla których warto obejrzeć „Underworld”, są następujące:

– niezwykła fabuła, która przenosi widzów w świat Wampirów i Lykanów;
– rewelacyjna obsada, w której znaleźć można takie nazwiska jak Kate Beckinsale czy Michael Sheen;
– niezwykła realizacja, w której skrupulatnie dopracowano każdy szczegół;
– mnóstwo efektów specjalnych i scen walki, które zachwycają swoją precyzją.

Wszystko to czyni z „Underworld” film wart uwagi, który na pewno nie rozczaruje miłośników gatunku.

Gdzie obejrzeć cały film Underworld online?

„Underworld” możesz obejrzeć online za pośrednictwem różnych platform streamingowych, takich jak Netflix, HBO, Amazon Prime Video czy CDA. Warto jednak skorzystać z wyszukiwarki filmów i seriali – hityfilmowe.com, gdzie znajdziesz dla siebie najwygodniejszy i najtańszy sposób na obejrzenie „Underworld” w całości.

Nie czekaj, rozpocznij seans online już teraz!

Jeśli nie masz jeszcze w planach obejrzenia „Underworld”, to koniecznie znajdź czas na ten film. Zachęcamy do skorzystania z którejś z platform streamingowych lub z serwisu hityfilmowe.com i zanurzenia się w świat konfliktu między Wampirami a Lykanami. Rozpocznij seans już teraz!